• Lublin

Analityk Testów

MIEJSCE PRACY:
Lublin

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie procesu planowania i projektowania testów;
  • Udział w projektach, w których rozwijane są nowoczesne aplikacje;
  • Przeprowadzanie testów automatycznych, zapewniających Klientów o wysokiej jakości dostarczonego produktu;
  • Praca w zespole wg metodyk zwinnych (Agile / SCRUM).

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wiedza z zakresu ISTQB;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zapewnieniu jakości oprogramowania;
  • Znajomość pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania;
  • Posługiwanie się narzędziami typu JIRA/ TestLink / inne narzędzia do obsługi zgłoszeń/ testów;
  • Znajomość podstaw SQL;
  • Doświadczenie w pracy projektowej/ zespołowej (bliska współpraca z zespołem developerskim i/lub Klientem zewnętrznym);
  • Myślenie analityczne, racjonalne planowanie swoich zadań, odpowiedzialność, samodzielność i szybkie przyswajanie wiedzy;
  • Umiejętność pracy w projektach typu Agile;
  • Dobre posługiwanie się językiem angielskim (w mowie i w piśmie).

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji komunikującej się np. przez SOAP, REST;
  • Umiejętność pracy z CI/CD;
  • Doświadczenie w projektowaniu, przeprowadzaniu testów automatycznych;
  • Wykształcenie techniczne.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com