• Zdalnie

AWS DevOps Engineer

MIEJSCE PRACY: Zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Praca w zróżnicowanych technologicznie projektach międzynarodowych, intensywnie wykorzystujących rozwiązania chmurowe;
  • Wspomaganie zespołów programistycznych w procesie wytwarzania i uruchamiania oprogramowania;
  • Automatyzowanie procesów budowania i wdrażania oprogramowania oraz konfigurowanie infrastruktury w modelu IaaC;
  • Analizowanie oraz rozwiązywanie problemów z obszarów systemów operacyjnych, sieci, serwerów aplikacyjnych, klastrów;
  • Udział w procesach tworzenia architektury środowisk i metod deploymentu.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wiedza z obszaru AWS (EC2, VPC, Security groups, S3, Route53, IAM);
  • Znajomość:
    • Docker,
    • Kubernetes + Helm,
    • CentOS, RHEL, Ubuntu,
    • Jenkins – Umiejętność pisania pipeline’ów,
    • Git,
    • Chef lub Ansible lub podobne narzędzia (Puppet, Salt);
  • Umiejętność metodycznego poszukiwania rozwiązań;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Webservery / proxy – NGINX , HAProxy i Apache;
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL itp.) oraz bazami NoSQL (MongoDB, Redis);
  • Znajomość innych środowisk chmurowych (Azure, GCP, Alibaba);
  • Umiejętność pisania skryptów w celach automatyzacji (Python/ Bash/ Powershell/ GO);
  • Umiejętność bliskiej współpracy z Klientem w środowisku międzynarodowym.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com