DevOps Engineer

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymanie i monitorowanie środowiska klientów w obszarze stosu produktów IoT;
  • Planowanie i stosowanie poprawek i ulepszeń;
  • Zarządzanie środowiskiem klienta w celu zapewnienia stabilności, bezpieczeństwa i satysfakcji dla optymalnych doświadczeń klienta;
  • Realizacja zadań wsparcia technicznego II stopnia;
  • Zarządzanie i obsługa środowiska naszych globalnych klientów z wiodącymi w branży celami w zakresie dostępności i jakości;
  • Zrozumienie istniejącego rozwiązania w zakresie oprogramowania, zaproponowanie, opracowanie i wdrożenie potencjalnych ulepszeń;
  • Informowanie klientów, ustalanie i monitorowanie zobowiązań, prowadzenie dokładnej dokumentacji.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • 3+ lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer;
  • Bardzo dobra umiejętność administrowania systemem Linux;
  • Doświadczenie z chmurą MS Azure, bazami MongoDB oraz serwerem NGINX;
  • Praktyczne doświadczenie z rozwiązaniami kontenerowymi (np. Kubernetes);
  • Narzędzia zarządzania konfiguracją (Chef/ Ansible);
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Doświadczenie z systemami monitoringu: ELK, Nagios;
  • Wiedza sieciowa: Load Balancing, DHCP, DNS, TCP/IP, HTTP, SMTP, SSL;
  • Doświadczenie z narzędziami CI i CD (np. Jenkins).

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • Dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt;
  • Przy umowie o pracę bogaty pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej;
  • Możliwość wyjazdów na projekty zagraniczne;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com