• Lublin

FrontEnd Developer

MIEJSCE PRACY:
Lublin

TWOJE ZADANIA:

  • Pisanie/zmiana funkcjonalności w frameworkach SPA;
  • Pisanie testów jednostkowych;
  • Implementacja modułów do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych wraz z równoległym pokrywaniem ich testami;
  • Dbanie o jakość wytwarzanego/utrzymywanego oprogramowania;
  • Wyszukiwanie, poznawanie oraz wdrażanie optymalnych technologii;
  • Wspieranie osób od strony biznesu w kwestiach technicznych;
  • Praca zespołowa i wsparcie innych członków zespołu.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Doświadczenie z technologiami frontend 5+ lat;
  • Bardzo dobra znajomość Angular2+, w tym TypeScript;
  • Doświadczenie w pisaniu responsywnych stron – pełne RWD;
  • Dobra znajomość pisania stylizacji używając preprocesora SCSS;
  • Znajomość podejścia NGRX i redux;
  • Doświadczenie w pisaniu formularzy z ReactiveForms;
  • Duże doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych przy użyciu Jasmine, MarbleJS;
  • Doświadczenie w pisaniu bibliotek komponentów Angular/Webcomponents.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com