• Poznań

FullStack Developer

MIEJSCE PRACY:
Poznań

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności;
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych;
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami;
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań;
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programista Java/ FrontEnd;
  • Zaawansowana znajomość Java 8;
  • Znajomość: Spring, Hibernate, SQL, Angular 2+, JavaScript, CSS, REST, CSS, GIT;
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence, Bamboo);
  • Mile widziana znajomość: CXF, SOAP, Tomcat Server i Kubernetes oraz obsługa linii komend Linux.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com