Gfi Poland

Java Developer

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • realizacja projektów związanych z aplikacjami z obszaru client data platforms;
  • realny wpływ na architekturę systemu i tworzone rozwiązania;
  • monitorowanie i świadczenie wsparcia w zakresie budowanych aplikacji;
  • utrzymywanie wysokiej jakości standardów wytwarzania oprogramowania;
  • rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu, a wszystko we współpracy z doświadczonym zespołem pracującym w metodyce SCRUM;
  • wdrażanie nowych wersji oprogramowania;
  • świadczenie usług wsparcia i utrzymania systemów;
  • pisanie testów funkcjonalnych z wykorzystaniem Spock’a/Cucumber’a.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku programisty w środowisku JVM;
  • zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii i produktów;
  • znajomość Spring Boot 2.x, infrastruktury w ramach Spring Cloud, ORM oraz języka Java w wersji minimum 1.8;
  • znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyki programowania (CleanCode, SOLID, KISS, OOP, CodeReview);
  • umiejętność pisania wartościowych testów jednostkowych, znajomość metodologii TDD;
  • znajomość metodologii BDD oraz praktyczna umiejętność pisania testów funkcjonalnych (Spock/Cucumber/Gherkin);
  • znajomość GIT oraz Maven’a/Gradle;
  • znajomość systemów Unix;
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim;
  • wykształcenie wyższe w zakresie informatycznym lub kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych.

UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE:

  • umiejętność tworzenia rozwiązań w ramach architektury mikroserwisów;
  • wiedza i doświadczenie w pracy w projektach z wykorzystaniem Scrum;
  • znajomość narzędzi continuous delivery;
  • znajomość Groovy, Kotlin, SQL oraz Linux;
  • znajomość Apache Kafka, Docker, OpenShift/ Kubernetes oraz Jenkinsa.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże