• Poznań

Konsultant IT/ Biznesowy

MIEJSCE PRACY:
Poznań

OBOWIĄZKI:

  • Udział w projektach z zakresu optymalizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych;
  • Analiza, projektowanie, wdrażanie i testowanie warstwy integracyjnej;
  • Analiza błędów i rozwiązywanie problemów w przepływach integracyjnych;
  • Dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych;
  • Tworzenie zapytań algorytmicznych;
  • Współpraca z zespołem programistów.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie zawodowe związane z integracją systemów IT i systemów przemysłowych;
  • Umiejętność modelowania biznesowego;
  • Znajomość SQL i technologii baz danych Oracle i MSSQL;
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem w stopniu umożliwiającym m.in. czytanie/analizowanie kodów źródłowych (VB.NET, C#, sterowniki PLC);
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Samodzielność i proaktywność w zbieraniu informacji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt;
  • przy umowie o pracę bogaty pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej;
  • możliwość wyjazdów na projekty zagraniczne;
  • miłą atmosferę pracy.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com