• Lublin

Gfi Poland

Python Developer

MIEJSCE PRACY:
Lublin

OBOWIĄZKI:

  • rozwijanie komponentu parsujacego dane binarne / csv / HDF5 do formatu pliku parquet
  • rozwijanie frameworku analitycznego operującego na danych timeseries

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość python 3.7+;
  • Praktyczna znajomość bibliotek numpy i pandas;
  • Umiejętność programowanie backendowych komponentów z naciskiem na optymalizacje czasu wykonania i zużycia pamięci;
  • Umiejętność programowania współbieżnego;
  • Znajomość wzorców programistycznych;
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych;
  • Znajomość GIT;
  • Mile widziana znajomość formatu pliku parquet.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • Dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt;
  • Przy umowie o pracę bogaty pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże