Software Test Engineer

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • Weźmiesz udział w rozwoju produktu od początku do końca;
  • Będziesz miał możliwość kreowania nowych optymalnych rozwiązań;
  • Będziesz częścią zespołu pracującego wg metodyk zwinnych (Agile / SCRUM);
  • Będziesz wspierał proces zapewnienia jakości oraz tworzył wzorce i standardy w zakresie testów automatycznych;
  • Przeprowadzone przez Ciebie testy automatyczne zapewnią Klientów o wysokiej jakości dostarczonego produktu.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Posiadasz doświadczenie w planowaniu,  tworzeniu i utrzymywaniu testów automatycznych (warstwa UI i/lub back-end);
  • Dobrze znasz zagadnienia z zakresu QA;
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu frameworku testowego dla aplikacji webowych;
  • Znasz/rozumiesz przynajmniej jeden z języków programowania (np. C#, Java, JS);
  • Znasz SQL, PL/SQL;
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

MILE WIDZIANE:

  • Posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajności (Jmeter, Gatling);
  • Masz doświadczenie w pracy z CI/CD;
  • Znasz system Linux;
  • Posiadasz umiejętność pracy w projektach typu Agile;
  • Masz doświadczenie w pracy projektowej / zespołowej;
  • Posiadasz Certyfikat ISTQB.

Dlaczego warto pracować w Gfi East?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych obecnych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz co aktualnie robisz i powiedz co chciałbyś robić w Gfi East. Jak tylko pojawi się projekt dla Ciebie, skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Gfi Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@gfieast.com